KONST / Litografier / Färglitografi 16087053
nr 1608 7053
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad Oliw87, numrerad 21/50. Färglitografi, bildmått: 69x52cm, yttermått inklusive ram: 81x61cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 25 mars 2024
kl 18:23:51
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
7